Logo
zákaznická podpora
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 

 
POŠTOVNÉ NAD 1500,-KČ
PO ČR A SR ZDARMA

PLAŤTE U NÁS BEZPEČNĚ

ANTONIA BURRELL - RAW KOSMETIKA

 

Antonia Burrell patří ve Velké Británii k nejuznávanějším a nejvyhledávanějším odborníkům ve svém oboru, je považována za opravdovou kosmetickou guru. Po bezmála 20 letech zkušeností v kosmetickém průmyslu se Antonia Burrell stala uznávanou průkopnicí přirozené krásy, je zastáncem čistých, kvalitních, luxusních 100% produktů bez přidaných chemických látek, které zlepšují kvalitu pleti.

Antonia je miláčkem kosmetických redaktorek, které se spoléhají na její skvělou liftingovou kosmetickou péči. Na její zcela přírodní kosmetickou péči, kterou vyvíjí s týmem vědeckých pracovníků a expertů, se spoléhá i královská rodina. Prodává se i na tak prestižním místě jako londýnský obchodní dům Harrods a na kosmetické ošetření u ní se čeká v Londýně až cca 6 měsíců.

 

Antonia má talent kombinovat stoprocentně přírodní ingredience tak, aby účinky byly viditelné okamžitě, nebo po několika dnech. Výroba ručně míchané kosmetiky probíhá při teplotách nižších než 42 °C, díky tomu se zachovává maximální účinnost nejúčinnějších přírodních substancí. Konzervační suroviny jsou zcela přírodního charakteru. Kosmetika je prodávána ve speciálních obalech z ultrafialového skla, které napomáhají dlouhodobému uchovávání. Produkty jsou tak zcela bez parabenů, naftových derivátů, syntetických vůní a dalších chemikálií.

Její péče Natural Face Lift Facial je na tak pokročilé úrovni, že získala oficiální akreditaci svazu zkrášlovací terapie a kosmetiky BABTAC, jedné z předních institucí v oboru, které jsou oprávněny akreditace vydávat, a dnes je součástí doktorandského studia na London College of Fashion, kde sama i přednáší.

 

 

Nevěřte pověrám, že kosmetické krémy nefungují! Na vlastní kůži i kůži svých klientek jsem se přesvědčila, že kvalitní kosmetika dokáže s pletí doslova zázraky. Účinné látky, které jsou obsaženy v kosmetice pronikají do hlubokých vrstev pokožky (tj. velmi důležité, aby látky nezůstávaly pouze na povrchu pleti, na povrchu ji pouze ochraňují a dokonce časem i dehydrují), je nutné, aby se látky dostaly dovnitř pleti a tam účinně pracovaly.

 

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA dává látky, které v pleti vytváří rovnováhu, tak aby se pleť upravila, uzdravila a pleť začala vyrábět tyto látky sama.

  

Funguje přírodní kosmetika na vrásky??

ANO a velmi dobře, ale kosmetika musí být speciálně upravovaná, což bio kosmetika Antonie Burrell je. Mnoho kosmetik je nazýváno přírodními, ale ve skutečnosti nejsou zcela přírodní.

Důležitá je pravidelná a včasná péče o pleť a tato pravidelná péče se nám časem dvojnásobně vrátí. Například od 18 let by žádné ženě nemělo doma chybět sérum na pleť. Sérum=vitamíny=výživa pleti.wink

Všechny výrobky AB jsou nejen účinné, ale hlavně přírodní, nádherně voní a s pletí dokáží doslova zázraky.

 

RAW kosmetika Antonie Burrell je určena pro všechny věkové kategorie a pro všechny druhy pleti, jedná se opravdu o luxusní kosmetiku, která dosahuje velmi vysokých výsledků!

Domácí péči si s kosmetikou AB užijete skoro jako v oblíbeném kosmetickém studiu.